• + 371 63321942

FK Kuldīga/KNSS pārspēj Grobiņas komandu un tuvojas “play-off” turnīram

Uzvaru Latvijas 1. līgas florbola čempionātā izcīnījuši FK Kuldīga/KNSS florbolisti, kas ar 6:4 izbraukumā pieveica “Leģions”/Grobiņas SC komandu. Panākums kuldīdzniekiem ļāva pietuvoties izslēgšanas spēļu turnīram.

Pirmais periods izvērtās notikumiem bagāts, jo komandas divas reizes apmainījās vārtu guvumiem. Vispirms Rainers Donis izvirzīja Grobiņu vadībā, bet divas minūtes vēlāk Rūdolfs Ķīvītis panāca izlīdzinājumu. Perioda otrajā pusē Madars Kerijs realizēja skaitlisko vairākumu, vadību dodot jau Kuldīgas komandai. Tomēr prieki nebija ilgi, jo Renalts Freimanis panāca izlīdzinājumu.

Otrajā periodā tika gūti vieni vārti, un FK Kuldīga/KNSS izvirzījās vadībā – pretinieku vārtu vīru pārspēja Elans Andrejs Vēvers.

Trešā perioda ievads kuldīdzniekiem izvērtās ļoti veiksmīgs – Niklāvs Ērcītis guva divus vārtus un panāca jau 5:2. Grobiņas komandai izdevās nedaudz pietuvoties, panākot 3:5, taču atkal ātri atbildēja FK Kuldīga/KNSS, rezultatīvi metot Andim Blindam. Lai gan spēles izskaņā Grobiņa vienus vārtus atguva, tomēr kuldīdznieki svinēja svarīgu uzvaru. Divi rezultativitātes punkti mačā Niklāvam Ērcītim (2+0) un Rūdolfam Ķīvītim (1+1).

Kuldīgas komanda izcīnīja septīto uzvaru, 15 mačos iekrājot 23 punktus, kas pašlaik dod sesto vietu Rietumu konferencē. Pamatturnīrā FK Kuldīga/KNSS palikusi viena spēle, savā laukumā uzņemot “Ogres vilkus”.