• + 371 63321942
  • sporta.skola@kuldiga.lv

Aizvadītas spraigas spēles Kuldīgas novada atklātajā basketbola čempionātā

12. un 13. februārī tika aizvadīti četri dueļi Kuldīgas novada atklātajā basketbola čempionātā. Uzvaras izcīnīja Alsungas, “U35+”, Blīdenes un BK “Dēmons” vienības.

12. februārī norisinājās divas spēles – pirmajā mačā BK “Dēmons” tikās ar Alsungu, bet otrajā duelī Blīdene cīnījās ar “U35+” basketbolistiem.

Mačā starp Alsungas un BK “Dēmons” duelis izvērtās ārkārtīgi rezultatīvs, uzvaru ar 98:69 (23:15; 46:31; 74:45; 98:69) izcīnot Alsungas spēlētājiem. Lai gan pirmajā puslaikā laukumā spēkošanās bija ļoti līdzīga, tomēr otrajā puslaikā Alsunga “uguņoja”, visā spēlē gūstot 98 punktus. Atgādinām, ka spēles laiks ir 32 minūtes (4x8 minūtes). Turklāt Alsungas vienība spēlēja tikai piecu basketbolistu sastāvā. Uzvarētāju rindās Toms Tumpelis guva 31 punktu, bet Rets Baumanis pievienoja 24 punktus. Savukārt BK “Dēmons” rindās 23 punktus guva Mārtiņš Štofregens.

Otrajā spēlē Blīdenes basketbolisti, visai negaidīti, ar 75:61 (17:23; 39:41; 55:55; 75:61) apspēlēja turnīra līdervienību “U35+”. Līdz pat ceturtajai ceturtdaļai spēle ritēja punkts punktā, taču pēdējās astoņas minūtes Blīdenes basketbolisti teicami nospēlēja uzbrukumā, gūstot uzvaru. Blīdenes rindās 18 punkti Mārtiņam Laubergam, turpretim “U35+” komandā raženākais uzbrukumā ar 25 gūtajiem punktiem bija Jānis Nelsons, kurš realizēja septiņus tālmetienus.

13. februārī BK “Dēmons” spēkojās ar “Blici”, bet “U35+” bija cīņa ar Alsungas vienību.

Ārkārtīgi intriģējošs duelis izvērtās starp BK “Dēmons” un “Blices” vienībām, kur uzvarētājs izšķīrās tikai pēdējās spēles minūtēs. Dramatisku uzvaru ar 61:60 (21:13; 34:31; 46:43; 61:60) izcīnīja BK “Dēmons”.  BK “Dēmons” rindās rezultatīvākais ar 25 punktiem bija Nils Biģelis, savukārt “Blices” vienībā 20 punktus guva Roberts Jansons, bet 18 punktus pievienoja Haralds Jansons.

Uz aizsardzību tendēts basketbols bija vērojams duelī starp “U35+” un Alsungas vienībām, tomēr panākumu ar 53:43 (7:13; 25:23; 40:34; 53:43) izcīnīja “U35+” vienība. Uzvarētāju rindās 11 punktus guva Mārtiņš Lagzdiņš, bet Alsungas rindās Jānim Jakovļevam 12 punkti.

Nākamās spēles plānotas 20. februārī, kad plkst. 11.00 BK “Dēmons” tiksies ar “U35+”, savukārt plkst. 12.20 Blīdene spēkosies ar “Blici”.