• + 371 63321942
  • sporta.skola@kuldiga.lv

42 dalībnieki sacentās E. Edelmaņa piemiņas turnīrā

2. aprīlī Skrundas vidusskolas sporta zālē norisinājās 16. E. Edelmaņa piemiņas turnīrs galda tenisā. Šogad sacensībās par godalgām cīnīties bija sabraukuši 42 dalībnieki.

Uz šo turnīru bija ieradies Guntis Šēnhofs, kurš 2020. gadā sarakstīja autobiogrāfisku darbu – “Dzīve kā kārtis. Laikmetu griežos”. Četras no šīm grāmatām dāvinot Skrundas bibliotēkai.

Visas dienas garumā dalībnieki cīnijās par godalgām un sieviešu konkurencē par uzvarētāji tika kronēta kuldīdzniece Zane Švarca – Frīdenberga, sudrabs Sanijai Kibelko, bet bronza Janai Lindei.

Vīriešu konkurencē, vecuma grupā no 16 līdz 49 gadiem, par čempionu kļuva Eduards Spāģis, otrajā vietā ierindojās Uldis Kapellers, bet trešajā - Edijs Atmats.

Vīriešu konkurencē, vecuma grupā 50+, zelta medaļu izcīnīja Ivars Šuvalovs, sudraba godalga Aivaram Kārkliņam, bet bronza - Uģim Jansonam.

Sacensību beigās pēc spēlētāju un tiesnešu lēmuma specbalvu ieguva Guntis Šēnhofs.