• + 371 63321942

Kuldīgas novada sportistiem vairākas godalgas senioru sporta spēlēs Cēsīs

28. un 29. augustā Cēsīs tika aizvadītas 58. Latvijas un pašvaldību sporta veterānu – senioru sporta spēles. Vairākas godalgotas ieguva arī Kuldīgas novada sportisti.

Vieglatlētikā sievietēm trīs sudraba medaļas izcīnīja Ludmila Joce. 400 metru skrējienā, S55 vecuma grupā, Kuldīgas novada pārstāve uzrādīja laiku – vienu minūte un 20 sekundes, paliekot otrā. 800 metru skrējienā, S55 vecuma grupā, L. Joce distanci veica trīs minūtēs un deviņās sekundēs. Savukārt vēl viena sudraba medaļa tika iegūta 3000 metru skrējienā, S55 vecuma grupā, uzrādot laiku 13 minūtes un 53 sekundes.

Lodes grūšanā, S40 vecuma grupā, ar čempioni kļuva Una Birzniece, izdarot 8,98 metrus tālu raidījumu. Savukārt bronzas medaļas savās vecuma grupās izcīnīja Vilma Gregore un Inga Robežniece. V. Gregore, S80 grupā, izpildīja 6,08 metrus tālu raidījumu, bet I. Robežniece, S35 vecuma grupā, uzrādīja 7.84 metrus tālu rezultātu.

Diska mešanā Kuldīgas novadam trīs medaļas. Sudrabs S80 vecuma grupā V. Gregorei ar 16,18 metrus tālu raidījumu, bet S40 vecuma grupā otrā vieta U. Birzniece ar rezultātu 21,29 metri. Savukārt bronzas godalgu S35 vecuma grupā ieguva I. Robežniece ar rezultātu 21,19 metri.

Medaļu klāstu papildināja V. Gregore, kura izcīnīja sudraba medaļu arī tāllēkšanā, S80 vecuma grupā, izpildot 1,73 metrus tālu lēcienu.

200 metru skrējienā soli no goda pjedestāla palika Kristīne Čīma-Alsberga, kura S35 vecuma grupā ar rezultātu 35,24 sekundes izcīnīja ceturto vietu. Piekto vietu 3000 metru soļošanas sacensībās, S35 vecuma grupā, ieguva Inga Robežniece, kura distanci veica 25 minūtēs un 50 sekundēs. Sesto vietu kombinētajā komandu stafetē (100, 200, 300, 400 metru stafetē) ieguva mūsu dāmas - Kristīne Čīma-Alsberga, Inga Robežniece, Una Birzniece un Ludmila Joce.

100 metru sprintā K. Čīma-Alsberga, S35 vecuma grupā, ierindojās astotajā vietā, distanci veicot 15,75 sekundēs.

Savukārt vīriem otro vietu diska mešanā, V75 vecuma grupā, izcīnīja Ilmārs Beiers, disku raidot 19,44 metrus. Soli no goda pjedestāla, V65 vecuma grupā, palika Elmārs Gailis, kurš 1500 metru skrējienā uzrādīja ceturto ātrāko laiku (septiņas minūtes un četras sekundes).

Piekto vietu lodes grūšanā, V75 grupā, izcīnīja I. Beiers, kurš labākajā mēģinājumā lodi aizgrūda 7,01 metrus tālu.

Divas sestās vietas izcīnīja Elmārs Gailis, kurš V65 vecuma grupā, pierādīja savu meistarību 200 metru sprintā un 5000 metru skrējienā.