• + 371 63321942

Kuldīgas novada sporta skolas vieglatlētiem vairākas medaļas sacensībās Spānijā

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 18. septembrī, Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņi piedalījās starptautiskās vieglatlētikas sacensībās Spānijā, Žironas pilsētā, “The Palafrugell-Costa Brava”, kurās ieguva vairākas godalgotas vietas.

Zelta medaļu trīssoļlēkšanas sacensībās izcīnīja Janita Antipina, kura labākajā mēģinājumā aizlēca 11,27 metrus. Bronzas medaļu 1500 metru sacensībās izcīnīja Lauris Grīniņš, kurš distanci veica četrās minūtēs un 19 sekundēs.

Savukārt vēl vienu zelta medaļu Kuldīgas novada sporta skolai izcīnīja Roberts Sorokins, kurš palika nepārspēts lodes grūšanas sekotā, lodi labākajā mēģinājumā raidot aiz 12 metru atzīmes. Tikmēr diska mešanas sacensībās R. Sorokinam sudraba godalga, disku aizmetot tālāk par 38 metriem.

Lepojamies ar audzēkņu sasniegumiem un sveicam treneri Aiju Lancmani!