• + 371 63321942

Jaunie vieglatlēti no Tukuma pārved mājās vairākas godalgas

11. septembrī Tukumā tika rīkotas atklātās rudens sacensības vieglatlētikā, U10 un U12 grupā. Uz sacensībām devās arī Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņi, tiekot pie vairākām godalgotām vietām.

U10 vecuma grupā meitenēm, 60 metru sprinta sacensībās, trešo vietu izcīnīja Elizabete Kiršteine, distanci izskrienot 10,24 sekundēs. E. Krišteinei arī bronzas godalga 300 metru skrējienā, apli pieveicot precīzi vienā minūtē.

Savukārt sudraba medaļu U10 vecuma grupas sacensībās tāllēkšanā izcīnīja Beāte Krūmiņa, labākajā mēģinājumā uzrādot 3,32 metrus tālu lēcienu. Turpretim bronzu U12 grupas zēniem, šajā pašā disciplīnā, ieguva Harijs Munkevics, aizlecot 3,70 metrus tālu.

U12 vecuma grupā zēniem, 300 metru skrējienā, otro vietu izcīnīja Kuldīgas novada sporta skolas audzēknis Harijs Munkevics, bet bronzu ieguva mūsu Matiass Duburs.

Par čempionu U10 grupas zēniem bumbiņas mešanā tika kronēts Kuldīgas novada sporta skolas audzēknis Dāvids Stefans Adžī Mērfijs, kurš bumbiņu spēja raidīt tālāk par 22 metriem. U10 vecuma grupā meitenēm otrā vieta bumbiņas mešanā Madara Fībigai, ar rezultātu 20,77 metri. Tikmēr U12 vecuma grupā meitenēm, arī bumbiņas mešanas disciplīnā, divas medaļas mūsu audzēknēm – sudrabs Beātei Līdakai, bet bronza - Annijai Gakinai.

Sveicam trenerus – Zani Andersoni, Uģi Joci un Sintiju Grišuli ar audzēkņu panākumiem!