• + 371 63321942

FK Kuldīga/KNSS turpina uzvaru gājienu 1. līgas čempionātā

Pie vēl vienas graujošas uzvaras Latvijas 1. līgas florbola čempionātā tikuši FK Kuldīga/KNSS spēlētāji, kas izbraukumā ar 16:5 sakāva FK “JeNo” vienību.

Pirmajā periodā kuldīdznieki prata gūt piecus vārtus, kamēr pretinieki atbildēja ar vienu rezultatīvu metienu. Otrajā periodā FK Kuldīga/KNSS guva vēl trīs bezatbildes vārtus un rezultāts uz tablo vēstīja 8:1.

Trešajā periodā abas komandas sarīkoja īstu vārtu birumu, gūstot 12 vārtus. Kuldīdznieki guva astoņus vārtus, turpretim FK “JeNo” atbildēja ar četriem precīziem metieniem. Spēles beigās tablo vēstīja 16:5 un FK Kuldīga/KNSS izcīnīja piekto uzvaru sešos mačos.

Ar pieciem rezultativitātes punktiem izcēlās Rūdolfs Ķīvītis (4+1), ar četriem Linards Vimbsons (2+2), bet pieci FK Kuldīga/KNSS florbolisti duelī iekrāja trīs rezultativitātes punktus – Ivo Solomahins (1+2), Ingmārs Lapčinskis (2+1), Niklāvs Ērcītis (1+2), Pēteris Birznieks (2+1) un Krists Bergmanis (2+1).

FK Kuldīga/KNSS nostiprinājās Rietumu konferences pirmajā vietā, sešos dueļos iekrājot 15 punktus. Nākamā spēle kuldīdzniekiem plānota 18. decembrī plkst. 14.00, savā laukumā cīnoties ar Ķekavas “Bulldogs” vienību.