• + 371 63321942

Lauris Grīniņš kļūst par Baltijas U20 čempionu 3000m skrējienā

31.jūlijā un 1.augustā Ogrē notika starptautiskās vieglatlētikas sacensības - Baltijas komandu čempionāts, sacenšoties U18 un U20 izlasēm.

No Kuldīgas novada Sporta skolas sacensībās startēja 4 vieglatlēti un uzrādīja lieliskus rezultātus.

Pirmā sacensību diena:

Roberts Sorokins (U20) lodes grūšanā ierindojās 6.vietā ar rezultātu 13.85m.

Lauris Grīniņš (U20) 1500m distanci veica 4:03.57 un izcīnīja sudraba medaļu - 2.vieta.

Ralfs Zazerskis (U18) izcīnīja 3.vietu 110m barjerskrējienā (14.51) un sudraba medaļu - 2.vietu 4x100m stafetē LAT (Aleks Kožuškevičs, Aleksis Goba, Ralfs Zazerskis, Ričards Peders) ar rezultātu 42.86.

Sacensību otrā diena:

Roberts Sorokins (U20) startēja diska mešanā un ierindojās 5.vietā ar rezultātu 40.45m (rīka svars 1.750).

Janita Antipina (U18) sasniedza jaunu personīgo labāko rezultātu trīsoļlēkšanā - 11.72m un kopvērtējumā 4.vieta, tikai 3 cm atpaliekot no goda pjedestāla.

Lauris Grīniņš (U20) kļuva par Baltijas čempionu, uzvara 3000m distancē ar rezultātu 8:57.47.